Menu

De club

Welkom op de website van Fiets Tour Club Westland, de toerclub van het Westland. Elke zondag rijden we toertochten of vossenritten. Klinkt interessant? Blader dan eens verder. FTCW is een club voor jong en oud, dus ook voor jou is er een plek bij ons. Als je dat wilt kun je natuurlijk altijd een keer geheel vrijblijvend langskomen.

Het bestuur

Voorzitter Marcel van Ruijven voorzitter@ftcw.nl 06-51620453
Secretaris Ria Batist secretariaat@ftcw.nl  
Penningmeester 
Ledenadministratie
Fred van der Loos penningmeester@ftcw.nl 0174-296107
Lid (PR en Sponsoring) Gerard Zwinkels sponsoring@ftcw.nl  06-41210220
Lid (Communicatie) Johan Barelds communicatie@ftcw.nl  
Lid (Evenementen) <vacant>     
Lid Vincent Vogels lid@ftcw.nl  015-2190929
Redactielid Piet Pool redactie@ftcw.nl  0174-292024

 

Coördinatoren

Toertochten Hans Buurkes toertochten@ftcw.nl  
Vossenritten Marcel Slaman vossenritten@ftcw.nl  

Foto Bestuur

V.l.n.r.: Gerard Zwinkels, Mike van Uffelen, Vincent Vogels, Ria Batist, Piet Pool,  
              Johan Barelds, Fred van der Loos en Marcel van Ruijven